aktuality

9. 10. 2023

Posezónní výprodej kol z naší půjčovny začne 15.10. vyprodávat budeme modely cross 200 v pánské i dámské variantě. a MTB 27,5″. cena u jednotlivých kol bude závislá na míře opotřebení, dohodou a nepřekročí částku 9 000,-Kč. Tak se přijďte podívat, určitě si vyberete.

30. 8. 2023

Máme za sebou 5.ročník Pálavského Skiroll clasic. Ty to dva závody se uskutečnily díky starostovi obce Dolní Dunajovice Mgr.Josefu Hasníkovi, vinařství Vinařství Zámečník, vinařství Jiří Baláž, Tomáš Houbal – Stakris, Ondřej Lukáš – LKS, GG Kabeltechnik, Alpina, LEKI, SDH Milovice, PČR – dálniční oddělení Mikulov, Sýry Kroupa, Restaurace a Penzion Praha, Pivovar KOS, Penzion Volařík, CZECH SAR TEAM a dále pak celý organizační tým, který se sjíždí z celé republiky. Děkuji Vámm všem a těším se na další ročník.

6. 7. 2023

A je to tady! když nebudu doma, kola si díky jedinečnému systému můžete půjčit sami. Samozřejmě, že to funguje když vám budu kolo vydávat já a vy nebudete mít zrovna hotovost, ale v chytrém telefonu mobilní bankovnictví. Doufáme, že vám to usnadní návštěvu na naší provozovně.

13. 5. 2023
Vážení klienti, do této sezony vstupujeme s možností zápůjčky E-Biků od českého výrobce Leader Fox. Kola je třeba si rezervovat předem. Cena půjčovného je 1000,- Kč/den, 1500,-Kč /2 dny, 2000,-Kč/ 3 dny.

Jako další novinku pro vás připravujeme platbu přes QR kod, takže s sebou nebudete muset mít  u sebe hotovost. V loňské sezoně jsme vyzkoušeli i tzv. self servis, při kterém v letošní sezoně kola a doplňky můžete platit právě přes QR kod. Kola si tak sami vyzvednete, zaplatíte a opět vrátíte na stejné místo.

Těšíme se na Vás
11. 8. 2022

Máme pro Vás další novinku v podobě nealkoholických nápojů v BIO kvalitě! Jsou vhodné pro děti, i dospělé. Při návštěvě našeho servisu a půjčovně žádejte. Skladem a vždy vychlazené budou již od pátku 12.8. Těšíme se na Vás.