aktuality

20. 2. 2024

 

Vážení milovníci kol a všemu k tomu náležícímu. Máme pro Vás novinu! Poté, co jsme se rozešli se značkou Rock Machine, začínáme 9. sezonu se značkou, která zažila svůj restart a vrací se na trh silnější, zajímavější a zcela modernizovaná. Budete tak moci jezdit kola APACHE. Jak ve verzi klasické, tak i e-bike.
Těšíme se na Vás.

9. 10. 2023

Posezónní výprodej kol z naší půjčovny začne 15. 10. vyprodávat budeme modely cross 200 v pánské i dámské variantě. a MTB 27,5″. cena u jednotlivých kol bude závislá na míře opotřebení, dohodou a nepřekročí částku 9 000,-Kč. Tak se přijďte podívat, určitě si vyberete.

6. 7. 2023

A je to tady! když nebudu doma, kola si díky jedinečnému systému můžete půjčit sami. Samozřejmě, že to funguje když vám budu kolo vydávat já a vy nebudete mít zrovna hotovost, ale v chytrém telefonu mobilní bankovnictví. Doufáme, že vám to usnadní návštěvu na naší provozovně.

13. 5. 2023
Vážení klienti, do této sezony vstupujeme s možností zápůjčky E-Biků od českého výrobce Leader Fox. Kola je třeba si rezervovat předem. Cena půjčovného je 1000,- Kč/den, 1500,-Kč /2 dny, 2000,-Kč/ 3 dny.

Jako další novinku pro vás připravujeme platbu přes QR kod, takže s sebou nebudete muset mít  u sebe hotovost. V loňské sezoně jsme vyzkoušeli i tzv. self servis, při kterém v letošní sezoně kola a doplňky můžete platit právě přes QR kod. Kola si tak sami vyzvednete, zaplatíte a opět vrátíte na stejné místo.

Těšíme se na Vás
11. 8. 2022

Máme pro Vás další novinku v podobě nealkoholických nápojů v BIO kvalitě! Jsou vhodné pro děti, i dospělé. Při návštěvě našeho servisu a půjčovně žádejte. Skladem a vždy vychlazené budou již od pátku 12.8. Těšíme se na Vás.